telefon: 777 694 577 nebo: 386 350 472

Nabídka jazykových kurzů pro firmy

Tento jazykový kurz je určen pro malé či velké firmy, které mají zájem, nebo potřebu naučit své zaměstnance cizímu jazyku. Naše jazyková agentura Vám vyjde maximálně vstříc ve všech podmínkách, abychom splnili Vaší představu o formě studia jazyka, délky, náplně i dalších důležitých bodech kurzu. Po konzultaci s našimi odborníky Vám také pomůžeme sestavit plán studia přesně na míru Vaším potřebám.

Intenzivní výuka Agličtiny a Němčiny

  • Doba trvání kurzu: 60 vyučovacích hodin.
  • Výukové materiály: speciální učebnice pro tento kurz, CD, internet.
  • Úroveň: úplní začátečníci, chroničtí začátečníci, mírně pokročilí.
  • Určení kurzu: pro rychlý vstup do jazyka, pro zaměstnance podniků se zahraniční účastí, pro pracovníky v zahraničí, pro skupiny s rozdílnou znalostí jazyka i pro ty posluchače, kteří chtějí pochopit systém jazyka a zautomatizovat jeho používání.
  • Konverzační kurzy: Pro menší skupiny ( 5 – 8 posluchačů ) s přibližně stejnou úrovní. Kurz je zaměřen na získání co největší slovní zásoby, rozvíjí vyjadřovací schopnosti a schopnost porozumění textu i mluvenému slovu. Podle stupně pokročilosti dané skupiny lze kombinovat českého učitele se zahraničním lektorem.
  • Kondiční kurzy: Konverzace pro pokročilé se zahraničním lektorem
  • Individuální kurzy pro vedoucí pracovníky: Speciálně určeno pro vedoucí pracovníky. Veškeré podmíky tohoto kurzu jsou věcí dohody mezi EDUCEM a ved.pracovníkem
  • Kurzy one to one: Jsou realizovány formou učitel+jeden posluchač. Místo a čas výuky jsou věcí dohody mezi vyučujícím a posluchačem a to i den ze dne.

Přihlašte se do kurzu již dnes!

Pokud máte zájem o některý z našich kurzů, můžete vyplnit níže uvedený nezávazný formulář a odeslat ho. Co nejdříve Vás bude kontaktovat náš pracovník a provede s Vámi všechny nezbytné kroky k zahájení výuky.

* Vaše jméno a příjmení * Email pro odpověď * Váš vzkaz:
Obec * Telefon
* Požadovavný jazyk * Typ kurzu