Ruština - jazykové kurzy, České Budějovice

Jazykové kurzy ruštiny v naší jazykové škole EDUCOcenter jsou převážně založeny na maximální komunikaci v ruském jazyce. Naše jazykové kurzy jsou určené pro všechny, kteří chtějí zlepšit svou jazykovou zdatnost. Je jedno jestli jste věčný začátečník, začátečník, pokročilý či přeborník v ruštině. Pro Vás všechny máme kurz, dle Vašich schopností a požadavků.

Ruština je nejvyužívanější slovanský jazyk. Je také největším mateřským jazykem v Evropě. Starší generace se jej ještě povinně učily ve škole. Ruština se dostává do popředí a je druhým nejrozšířenějším jazykem na internetu po angličtině. Ruština se píše cyrilicí a ruská abeceda se nazývá azbuka. Když se naučíte základy, zbytek už půjde snadno. Výslovnost je velmi podobná naší češtině. Zkuste se s námi domluvit rusky.

Typ a úroveň kurzu Rozvrh Začátek výuky Učebna Učitel
Ruština I. A1 - R1 2I. Středa 16:00-17:30 20.9.2023 č.8 Kateřina Tesárková
Ruština I. B1 - R2 2I. Úterý 15:00-16:30 12.9.2023 č.6 Ivana Nováková
Ruština II. B1 - R2 2I. Pondělí 17:10-18:45 18.9.2023 č.6 Anna Shirokova

Nezávazně nás kontaktujte

Pokud máte dotaz či si přejete cokoliv vyřešit, vyplňte níže uvedený nezávazný formulář a odešlete nám ho. Co nejdříve Vás bude kontaktovat náš pracovník a provede s Vámi všechny nezbytné kroky k zahájení výuky.

Pokud máte zájem o některý z našich kurzů nebo na nás máte dotaz, tak můžete vyplnit níže uvedený nezávazný formulář a odeslat ho… Co nejdříve Vás bude kontaktovat náš pracovník a provede s Vámi všechny nezbytné kroky k zahájení výuky.

*
*
*
*
*
*
*